| Bowl Depth | 135mm |
| Bowl Length | 500mm |
| Bowl Width | 400mm |
| Fixing Kit | Not Included |
| Installation Type | Drop-in/Countertop |
| Material | Vitreous China |
| Plug and Waste | Not Included |
| Shape | Rectangular |
| Taphole Configuration | No Tapholes |
| Trap | Not Included |
| Waste | Not Included |
© 2021 Bumhan Sanitary Wares Sdn Bhd. All Rights Reserved. Developed by Lagenz Success.