| Bowl Depth | 210mm |
| Bowl Length | 500mm |
| Bowl Width | 430mm |
| Fixing Kit | Included |
| Installation Type | Wall Hung |
| Material | Vitreous China |
| Overflow Type | Standard |
| Plug and Waste | Not Included |
| Shape | Round |
| Taphole Configuration | 3 Prepunched Tapholes |
| Waste | Not Included |
© 2021 Bumhan Sanitary Wares Sdn Bhd. All Rights Reserved. Developed by Lagenz Success.