| Bowl Depth | 165mm |
| Bowl Length | 450mm |
| Bowl Width | 410mm |
| Fixing Kit | Not Included |
| Installation Type | Drop-in/Countertop |
| Material | Vitreous China |
| Overflow Type | Standard |
| Plug and Waste | Not Included |
| Shape | Square |
| Taphole Configuration | 1 Taphole in the Middle |
| Waste | Not Included |
© 2021 Bumhan Sanitary Wares Sdn Bhd. All Rights Reserved. Developed by Lagenz Success.